Budownictwo

Nasza firma wykonuje następujące usługi: 

 • Budowa domów od podstaw, 
 • tynki gipsowe, 
 • tynki cementowo-wapienne, 
 • posadzki wylewne maszynowo, 
 • docieplenia budynków, 
 • ścianki karton-gips,
 • aranżacja poddaszy, 
 • gładzie,
 • prace remonotwe, 
 • prace wykończeniowe, 
 • usługi malarskie,
 • sufity podwieszane, 
 • ścianki działowe,
 • tynki dekoracyjne,
 • podbitka, 
 • glazura, terakota,
 • panele ścienne, podłogowe,

Tynki cementowo-wapienne

Uniwersalność połączenia wapna i cementu polega na wieloaspektowych możliwościach ich stosowania - zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, a także w pomieszczeniach suchych (pokoje, salony, klatki schodowe, piwnice, garaże) lub charakteryzujących się dużą wilgotnością (kuchnia, łazienka, pralnia). Uniwersalność w przypadku tynków cementowo-wapiennych oznacza również, że bez stosowania chemicznych środków adhezyjnych i gruntujących, które poprawiają przyczepność tynków do podłoża, tynki cementowo-wapienne można nakładać tak na podłożach betonowych jak i z cegły silikatowej, ceramiki czerwonej, bloczków betonowych jak również bloczków wykonywanych z betonu komórkowego. Dodatkowo oferują one odporność na korozję biologiczną (grzyby, algi, etc). Są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale za to ciężkie do wyrabiania.

Posadzki

W ofercie firmy Dylewski znajduje się wykonanie jastrychów /wylewek/ cementowych z Mixokretów spalinowych. Te nowoczesne maszyny pozawalają na wykonywanie posadzek nawet w trudno dostępnych miejscach oraz w znacznym oddaleniu od miejsca składowania materiałów (max. do 150 mb). Prace prowadzone przez Dylewski polegają na starannym ułożeniu izolacji oraz warstwy jastrychu. Czynności te wykonywane są nowoczesną techniką, co daje dużą dokładność i – w efekcie - równość powierzchni. Wykonywanie warstw wyrównawczych czy samopoziomujących staje się niepotrzebne, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów budowy. Posadzki takie przeznaczone są następnie pod układanie parkietów, wykładzin, glazury itp.

Elewacje zewnętrzne

Firma Dylewski proponuje Państwu usługi realizowane przy użyciu nowoczesnych i kompleksowych materiałów służących do ocieplania ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego system u ociepleń (BSO). System ten możne być stosowany zarówno do ocieplania budynków już istniejących jak i nowowznoszonych. Implementacja systemu polega na tym, że płyta styropianowa jest przymocowywana do ścian zaprawą klejącą i łącznikami, warstwa zbrojona z siatką z włókna szklanego jest nakładana, a całość jest wykańczana cienkowarstwową wyprawą tynkarską.

Tynki gipsowe

Zapewniamy najnowsze technologie i konkurencyjne ceny. Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory tynków. W dzisiejszych czasach tynki występują prawie w każdym pomieszczeniu. Jest to materiał idealny do każdego podłoża i może być stosowany w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Główną jego zaletą jest to, że umożliwia proces "oddychania ścian" -w przypadku zbyt wysokiego poziomu wilgoci chłonie ją, gdy jest zbyt sucho oddaje wilgoć do otoczenia. Gdy temperatura pomieszczenia jest zbyt wysoka naturalne właściwości tynku powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe mają PH zbliżone do skóry człowieka, co sprawia, że otynkowane nimi powierzchnie są przyjazne dla ludzi Tynk Gipsowy tworzy idealnie gładką powierzchnię przygotowując ściany bezpośrednio pod malowanie bez potrzeby stosowania gładzi gipsowych.

Gładzie gipsowe

Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie sposobów wyrównywania ścian przed malowaniem, jest nakładanie gładzi gipsowej. Zastosowanie gładzi gipsowej pozwala na uzyskanie gładkich ścian, choć wymaga to dużej dokładności i wprawy. Zdaniem fachowców nawet starannie wykonane tynki cementowe czy cementowo-wapienne nie mają tak idealnie gładkiej powierzchni, jaką można uzyskać przez zastosowanie gładzi gipsowej. Gładzie podobnie jak inne wyroby gipsowe należą do najzdrowszych materiałów budowlanych - nie zawierają żadnych szkodliwych domieszek. Zapewniają pomieszczeniom przyjazny mikroklimat - wchłaniając lub oddając nadmiar wilgoci. Nadają się na wszystkie podłoża mineralne, a ich nanoszenie jest łatwe. Kolejnym atutem gładzi gipsowych jest ich stosunkowo niska cena. Gładzie gipsowe mają jednak wady: podczas szlifowania bardzo pylą, nie są zbyt odporne na wilgoć, powodują korozję stali, a wykończone gładzią ściany mogą wydawać się przesadnie, wręcz nienaturalnie gładkie.

Certyfikaty, referencje i podziękowania

Scan0051 Scan0052 Scan0053 Scan0054 Scan0055 Scan0056 Scan0057 Scan0058

10554 10559 10562 10572 10573 10574 10575 10576 10577 10555 10556 10560 10561 10563 10564 10565 10566 10567 10568 10569 10570 10571

Szybki kontakt

Mariusz Dylewski,
Nowa Wies 21e,
87-603 Wielgie,
NIP 466 010 21 28kontakt: 608 150 586,

mariusz.markotynk@wp.pl

Dylewski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: internet-media.pl