Zadzwoń do nas:

Warsztat Samochodowy

Co powinieneś wiedzieć o dobrym warsztacie samochodowym?

Od wielu lat prowadzimy warsztat samochodowy we Włocławku. Rozwiązaliśmy już wiele usterek natury motoryzacyjnej. Oddając nam samochód masz pewność, że będą się nim zajmowali mechanicy pracujący w zawodzie od lat. Niezależnie od tego czy potrzebujesz naprawy, kontroli pojazdu czy innej motoryzacyjnej usługi to znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Mechanik Wielgie słynie z doświadczenia w usługach motoryzacyjnych więc możesz liczyć na naprawę samochodu w krótkim czasie i za przystępną cenę.

Nie musisz wiedzieć co się zepsuło, zostaw to nam!

W ofercie mamy duży wachlarz usług, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jedną z bardziej popularnych  jest wulkanizacja. Proces ten pozwala na naprawę opon, które uległy uszkodzeniu, dzięki czemu można kontynuować ich użytkowanie. Jest to komfortowe dla klienta rozwiązanie, ponieważ może dać im drugie życie. Jeżeli podczas jazdy samochodem słyszysz niepokojące dźwięki to odwiedź nasz warsztat w celu naprawy zawieszenia. Dość popularna jest także wymiana oleju, nasz klient może mieć pewność, że wszystkie substancje używane na potrzeby motoryzacyjne są najwyższej jakości Nasz serwis samochodowy zajmuje się także kompleksowym sprawdzeniem stanu pojazdu. Wykonujemy badania techniczne:

–  Jednośladów

–  Pojazdów z gazem LPG, CNG

–  Pojazdów sprowadzonych z zagranicy

–  TAXI oraz aut uprzywilejowanych

–  Pojazdów służących do nauki jazdy

–  Pojazdów powypadkowych

–  Pojazdów, które utraciły dowód rejestracyjny

–  Sprawdzanie stanu pojazdów przed zakupem

–  Pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy

Zachęcamy do odwiedzenia okręgowej stacji kontroli pojazdów Wielgie, gdy potrzebujesz przeglądu rejestracyjnego. Będziesz miał pewność, że posiadasz sprawny samochód i poruszasz się po drodze bezpiecznie. Od wielu lat budujemy markę,  dzięki czemu klienci mają pewność, że wykonamy usługę z należytą starannością. Świadczymy nasze usługi także przy naprawie klimatyzacji, często spotykamy się z potrzebą odgrzybiania lub uzupełnienia jej.  Nasz serwis samochodowy zapewnia także szybką naprawę:

–  Rozruszników

–  SCR

–  FAP

–  Alternatorów

– Rozrządów

– Wtryskiwaczy typu Common Rail

Zepsuty rozrusznik i  alternator  stanowi duży problem ze względu na to, że może wystąpić problem z odpaleniem samochodu. Przy zepsutym rozruszniku jazda samochodem jest możliwa, jednak jest znacznie utrudniona i może powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Nie warto czekać, aż problem rozwiąże się samoistnie tylko skorzystać z usług profesjonalistów. Jako jedna z nielicznych firm dajemy możliwość przechowywania opon, jest to opcja, która rozwiązuje potencjalny problem transportu i magazynowania. Naprawimy także filtry odpowiedzialne za oczyszczanie gazów spalinowych. Jednak tego typu działanie jest ostatecznością. Istnieje szansa na to, że wystarczy wyczyścić SCR,FAP oraz DPF aby wznowić jego działanie. Świadczymy usługi przy naprawach samochodów na najwyższym poziomie. Klienci mają komfort naprawy i kontroli pojazdu w tym samym miejscu. Cechujemy się wysoką jakością usług dzięki którym nasi klienci mają do nas zaufanie gdy zostawiają  pojazd do naprawy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.